Skocz do zawartości
Zauważyłeś błąd na forum zgłoś to ! ×

TEMAT ZAMKNIETY Przeprosiny, wyjaśnienie


N12

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zanim przejdę do szczególnych przeprosin zacznę od wyjaśnienia poszczególnego incydentu który zaszedł wczorajszego dnia. Jak dobrze zauważyliście, zostałem zdegradowany z posady opiekuna dd2 za posiadanie/używanie cheatów i nie mam żadnej skłonności zaprzeczyć, ponieważ są twarde dowody na których widać czarno na białym że coś jest nie tak ze mną. Otóż wczorajszego momentu wpadłem na pewną myśl i chciałem sprawdzić, czy serwer da z automatu bana za używanie r-aimbota który jak wiadomo daje no-recoil i lata po głowach. Dla niektórych może zabrzmieć to głupio, śmiesznie, żenująco że tak zrobiłem bo w świetle takich zdarzeń cheater zostanie cheaterem i można go tylko wytykać palcami mimo zmiany na lepsze ale gdzieś tam styłu lub w przyszłości może ciągnąć dawne sytuacja. Nie miałem na celu nikomu zaszkodzić, zniszczyć coś co ktoś dobrze zaczął tylko zwyczajny rutynowy test ale jak ten debil zacząłem grać na tym wspomagaczu i to zniszczyło, mnie, opinie na mój temat wszystko ale chce to odbudować.

 

W tym etapie przechodzę do przeprosin do wszystkich użytkowników, graczy ale szczególnie przepraszam  @ spoceniec  którego w tej sytuacji zawiodłem przez te moje najgorsze jak kolwiek nastawienie. Nie rezygnuje, nie chcę odchodzić pójść w kąt albo dalej z myślą że dałem dupy tutaj a nawet mieć wywalone w to co się wydarzyło. Przywiązałem się do strony, serwera i nie chce tego stracić, dlatego dziękuję Ci spoceniec za danie 2 szansy i dam z siebie wszystko daje słowo. Pozwalam osobom wypowiedzenia a się na ten temat co o tym myślicie, nie będę mieć żalu jeśli nawet będą te negatywne.

 

Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam 

  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Założyciel Sieci

Ale to jest głupie tłumaczenie "bo chciałem sprawdzić" no skoro serwer nie banował graczy podczas grania na czitach to jak miał zbanować ciebie jak latałeś na czitach więc to się nie trzyma wgl kupu 

 

Jak by serwer sam banował takie osoby to admin byłby nie potrzebny więc mam nadzieję że masz nauczkę na przyszłość bo kolejnej szansy nie będzie a cziterstwa nie będę tolerował w śród swojej załogi na forum czy też serwerze jak chcesz sprawdzać trzeba było napisać zapytać co i jak jest z zabezpieczeniem serwera a nie tak latać sobie bo "chciałem" 🤦🤦

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że na przyszłość się nauczysz co zrobiłeś źle. Byłeś ambitny na stanowisku Opiekuna, potrafiłeś sam siedzieć na serwerze aby tylko ludzie wbijali. W moich oczach straciłeś zaufanie, ale mam zamiar razem z @ xZANDARMx  dac Ci jeszcze jedną - OSTATNIĄ szansę, z której mam nadzieje że skorzystasz i nie zawiedziesz mnie po raz kolejny.

Na dzień dzisiejszy będę Cię obserwować i twoja aktywność na serwerze. Jeśli będzie ona taka sama jak przed tym twoim incydentem, napewno się dogadamy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...